افزونه فرم ساز WPForms، افزونه فرم ساز وردپرس

WPforms Pro wordpress plugin
توضیحات مختصر محصول

اگر به دنبال افزونه ای برای ایجاد فرم های حرفه ای در وردپرس هستید، افزونه WPForms، فرم ساز وردپرس یکی از بهترین افزونه وردپرس فرم ساز است. افزونه فرم ساز WPForms یک افزونه تجاری وردپرس محسوب می شود که در مارکت های معتبر وردپرس عرضه شده است. البته نسخه رایگان این پلاگین هم در مخزن وردپرس وجود دارد اما هنگام استفاده نسخه رایگان افزونه وردپرس WPForms با محدودیت هایی روبرو می شوید! به همین دلیل پیشنهاد ما برای استفاده از این پلاگین، تهیه نسخه کامل و تجاری آن است. در حال حاضر کمترین قیمت برای خرید این پلاگین از توسعه دهنده اصلی آن، از ۷۹ دلار در سال شروع می شود و تا ۵۹۹ دلار هم ادامه پیدا می کند. در حالی که ما نسخه کاملاً فارسی سازی شده  آن را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار شما قرار داده ایم.

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این پلاگین کاربردی این است که در هر جای سایت به هر فرمی نیاز داشته باشید، این افزونه به شما کمک می کند تا آن را ایجاد کنید! به عنوان مثال اگر قصد ایجاد فرم عضویت در سایت خود را دارید، باز هم این پلاگین به کمک شما می آید و تقریباً تمام نیازهای شما در زمینه ایجاد فرم را برآورده می کند. در بخش بعدی به بررسی مهم ترین قابلیت های افزونه WPForms می پردازیم تا برای خرید آن راحت تر تصمیم بگیرید.

فرم ها یکی از مهم ترین بخش های هر سایتی هستند و در واقع نوعی پل ارتباطی بین کاربر و سایت محسوب می شوند. در بسیاری از مواقع، سایت ها نیاز به دریافت اطلاعات مختلفی از کاربران دارند و فرم ها بهترین ابزار برای انجام این کار هستند. اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید، حتماً تاکنون با فرم سازهای مختلفی روبرو شده اید که هر یک از آن ها قابلیت های مختلفی در اختیار شما قرار می دهند. یکی از برترین فرم سازهای وردپرس که امکانات زیادی دارد و می تواند نیاز شما را به خوبی رفع کند، افزونه WPForms است.

تفاوت ویژگی های نسخه رایگان و پرمیوم افزونه WPForms :

افزونه WPForms، افزونه فرم ساز وردپرس

امکانات افزونه WPForms، افزونه فرم ساز وردپرس

شما به عنوان یک کاربر برای آن که بتوانید تصمیم مناسبی برای خرید یک پلاگین مناسب بگیرید، ابتدا باید قابلیت های آن پلاگین را بدانید! در این صورت اگر واقعاً توانست نیاز شما را رفع کند، با خیال راحت می توانید آن را تهیه کنید. در این بخش به بررسی مهم ترین قابلیت های افزونه WPForms می پردازیم:

 1. کاملاً راستچین و فارسی سازی شده

مخاطبان سایت ما همگی فارسی زبان هستند و برای آن که بتوانید فرم ها را در اختیار آن ها قرار دهید، حتماً باید راستچین و فارسی سازی شده باشد. یکی از مهم ترین مزایای خرید این محصول از ما این است که این است که ما افزونه WPForms را به صورت کاملاً راستچین و فارسی سازی شده در اختیار شما قرار می دهیم! بنابراین برای استفاده از آن در سایت های فارسی زبان و راستچین هیچ مشکلی وجود ندارد و با خیالی راحت می توانید آن را استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید نسخه اصلی این پلاگین را هم از تیم پشتیبانی تحویل بگیرید و در سایت های خارجی استفاده کنید.

 1. رابط کاربری و پنل تنظیمات پیشرفته  افزونه فرم ساز وردپرس WPForms Pro

رابط کاربری سایت یکی از مهم ترین مواردی است که باید حتماً بهینه و حرفه ای باشد. یکی دیگر از مهم ترین مزایای استفاده از افزونه WPForms این است که رابط کاربری بسیار حرفه ای و پیشرفته در اختیار شما قرار می دهد. در واقع شما برای نمایش فرم ها در سایت دیگر نیازی به بهینه سازی رابط کاربری که معمولاً نیاز به دانش کدنویسی دارد، نخواهید داشت و به صورت کاملاً پیشرفته می توانید آن را در سایت نمایش دهید. جالب است بدانید این پلاگین چندین حالت نمایش در سایت دارد و پیشنهاد ما به شما استفاده از رابط کاربری فلت است تا کاربران تجربه مناسبی هنگام استفاده از فرم های شما داشته باشند.

 1. امکان ایجاد بی نهایت فرم و فیلد در آن

هنگامی که این افزونه را از سایت ما خریداری می کنید، این افزونه بدون محدودیت در اختیار شما قرار می دهد! به عبارت دیگر، شما می توانید هزاران فرم را بدون آن که با خطایی روبرو شوید ایجاد کنید. همچنین در فرم های خود می توانید انواع المان ها و فیلد ها را ایجاد کنید و متناسب با نیاز خود، فرم موردنظر را ایجاد کنید. البته لازم به ذکر است که المان ها و داده های هر فرم با فرم دیگر متفاوت است و هنگام ذخیره سازی مشکلی برای فرم ها پیش نخواهد آمد.

 1. امکان شخصی سازی بخش های مختلف فرم

گاهی اوقات کاربران نیاز دارند تا یک فرم را به صورت کامل شخصی سازی کنند و سپس در سایت خود استفاده کنند. این شخصی سازی می تواند در بخش فیلدهای فرم باشد یا این که ظاهر فرم را شامل شود. این فرم ساز به شما کمک می کند تا هر بخشی از فرم خود را چه از نظر ظاهری و چه از نظر امکانات شخصی سازی کنید. البته برای شخصی سازی امکانات آن اصلاً نیازی به دانش کدنویسی نیست و همه چیز تنها با چند کلیک فراهم می شود. همچنین می توانید از گزینه های مختلفی که این فرم ساز در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید تا یک فرم دلخواه داشته باشید.

 1. نمایش واکنش گرا در موبایل و تبلت

بسیاری از کاربرانی که از سایت شما بازدید می کنند، از موبایل و تبلت استفاده می کنند. بنابراین تمام بخش های سایت شما باید برای کاربران موبایل و تبلت به صورت درست نمایش داده شود که به چنین سایت هایی، واکنش گرا گفته می شود. حال فرض کنید سایت شما واکنش گرا باشد اما فرم های ریسپانسیو نباشند! در این صورت کاربران موبایل نمی توانند از آن فرم استفاده کنند و هر اطلاعاتی که قرار است برای شما ارسال کنند، امکانش نیست. این فرم ساز بر خلاف بسیاری از فرم ساز های دیگر کاملاً واکنش گرا است و کاربران موبایل هنگام ارسال اطلاعات برای شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوند.

 1. امکان استفاده از قابلیت Drag & Drop

همان طور که گفتیم برای شخصی سازی و ایجاد فرم ها با استفاده از افزونه WPForms نیازی به دانش کد نویسی نخواهید داشت! این پلاگین به شما کمک می کند تا با استفاده از خاصیت کشیدن و رها کردن المان های مختلف در بخش های موردنظر فرم، فرم خود را ایجاد کنید. در واقع در بخشی از فرم ساز المان های مختلفی وجود دارند که تنها با کشیدن و رها کردن می توانید آن را استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا هر امکاناتی که برای فرم خود نیاز داشتید، تنها در عرض چند ثانیه ایجاد کنید و فرم را در سایت نمایش دهید.

 1. امکان استفاده از فرم های از پیش ساخته شده

یکی از مسائلی که در برخی از فرم ساز ها مشاهده می شود، سخت بودن ایجاد فرم با آن هاست. در حالی که در افزونه WPForms به راحتی می توانید انواع فرم ها را در کمترین زمان ممکن ایجاد کنید، اما باز هم این افزونه به فکر شما بوده است! با استفاده از این پلاگین به راحتی می توانید از بین چندتا فرم از قبل آماده یکی را انتخاب کنید تا در همان لحظه ایجاد شود. البته احتمالاً باید فیلدهای آن فرم را شخصی سازی کنید و برچسب های موردنظر خود را در آن قرار دهید. همچنین می توانید برخی از فیلدها را حذف کنید و فیلدهای دیگر را جایگزین آن ها کنید.

 1. امکان استفاده از فرم ها در المنتور

بسیاری از کاربران وردپرس با صفحه ساز المنتور آشنا هستند و برای ایجاد صفحات مختلف سایت خود از آن استفاده می کنند. در حالی که ایجاد فرم با افزونه WPForms امر ساده ای است و می توانید با استفاده از شورت کد مربوط به هر فرم آن ها را در صفحات موردنیاز خود نمایش دهید، اما باز هم این فرم ساز به فکر کاربران المنتوری بوده است. در المان های المنتور می توانید فرم های ایجاد شده با افزونه WPForms در سایت خود را مشاهده کنید و با یک کلیک، آن را در صفحه دلخواه خود نمایش دهید.

 1. امکان استفاده از منطق شرطی

منطق های شرطی یکی از بخش های جدانشدنی از فرم ها هستند که با استفاده از آن می توانید فرم های شرطی ایجاد کنید! منظور از فرم های شرطی، تعیین شرط برای زمانی است که می خواهید چند بخش از فرم را بر اساس بخش های قبلی پر شده توسط کاربران ایجاد کنید. به همین دلیل است که امکان استفاده از  منطق شرطی در فرم ساز ها مسئله مهمی محسوب می شود. خوشبختانه افزونه WPForms در این زمینه هم به فکر کاربران بوده است و امکان ایجاد فرم های شرطی را در اختیار شما قرار داده است! تنها با چند کلیک می توانید منطق شرطی ایجاد کنید و شرط های آن را متناسب با نیاز خود مشخص کنید.

 1. وجود سیستم ارسال اعلان با استفاده از ایمیل در افزونه WPForms Pro

یکی از بخش های ضروری برای فرم ساز ها، وجود بخش اعلان است. در واقع هنگامی که کاربر فرمی برای شما پر می کند، ممکن است شما سایت را تا مدتی چک نکنید و ارسال اعلان به شما کمک می کند تا از این موضوع اطلاع پیدا کنید. اعلان های افزونه WPForms کاملاً قابل شخصی سازی هستند و به راحتی می توانید مشخص کنید که چه اعلان هایی دریافت کنید. لازم است بدانید که اعلان ها با استفاده از ایمیل ارسال می شوند و با توجه به نوع وب سرور شما ممکن است اسپم شوند؛ بنابراین اگر اعلان را برای کاربران هم ارسال می کنید، بهتر است از یک وب سرور مناسب یا SMTP ایمیل بدون اسپم استفاده کنید.

 1. نگه داری و مدیریت فرم های پر شده توسط کاربران

یکی از ضعف هایی که سیستم های فرم ساز وردپرس در گذشته داشتند، این بود که اطلاعات ارسالی فرم ها در پنل وردپرس ثبت نمی‌شدند و به ایمیل مدیریت سایت ارسال می‌شدند. در حالی که گاهی اوقات شما نیاز به نمایش تمامی فرم های ثبت شده توسط کاربران دارید تا بتوانید آن ها به صورت یک جا مشاهده کنید. افزونه WPForms به شما کمک می کند تا بتوانید تمام فرم های پر شده توسط کاربران را در یک جا داشته باشید! برای دسترسی به تمام اطلاعات ثبت شده توسط کاربران کافی است وارد پیشخوان وردپرس شده و در بخش فرم های افزونه WPForms آن ها را به صورت یکجا مشاهده کنید.

 1. امکان ایجاد فرم های چند صفحه ای در

یکی دیگر از مواردی که بسیاری از سایت ها به آن نیاز دارند، قابلیت چند صفحه ای کردن فرم است. اگر می خواهید اطلاعات زیادی از کاربران دریافت کنید، ممکن است کاربر با دیدن یک فرم طولانی از پر کردن آن منصرف شود. چند صفحه ای کردن فرم ها به کاربران کمک می کند تا بتوانند با تمرکز بیشتر و بدون این که حس کنند زمانی زیادی از آن ها خواهد گرفت آن را پر کنند. خوشبختانه افزونه WPForms به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن بتوانید فرم های چند صفحه ای ایجاد کنید و نرخ مشارکت کاربران در پر کردن فرم ها را افزایش دهید.

 1. امکان بارگذاری پیوست در فرم ها در افزونه WPForms

از مهم ترین قابلیت های دیگری که افزونه WPForms دارد، می توان به بارگذاری فایل در فرم ها اشاره کرد. در واقع برخی از فرم ها هستند که کاربران باید برای شما فایل، عکس، ویدئو و… ارسال کنند. در برخی از فرم ساز ها این قابلیت وجود ندارد و اگر وجود دارد، به درستی عمل نمی کند. در حالی که افزونه WPForms این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. همچنین سرعت بالای عملکرد این افزونه باعث می شود تا کاربران منتظر نمانند و آپلود فایل ها در فرم به سرعت انجام شود.

 

 1. امکان استفاده از سیستم محافظت در برابر اسپم

فرم ها یکی از بخش های مهم سایت هستند که مورد حمله اسپمرها قرار می گیرند! حال اگر تعداد اسپم فرم ها بالا باشد، ممکن است اطلاعات کاربران شما در بین هزاران فرم گم شود و اگر بخواهید آن را پاک کنید، ممکن است یکی از فرم های پر شده کاربران را به اشتباه پاک کنید. افزونه WPForms یک سیستم محافظت در برابر اسپم دارد که به شما کمک می کند تا جلوی پر شدن اسپم فرم ها را بگیرید. در واقع این سیستم کمک می کند تا بتوانید از ارسال هر گونه اسپم در سایت خود جلوگیری کنید و تنها فرم های اصلی در پنل پیشخوان دیده شوند.

 1. امکان اتصال فرم ها به سیستم های خبرنامه

یکی از مهم ترین کاربرد فرم های مختلف در سایت، دریافت ایمیل کاربران است تا بتوان برای کاربران ایمیل ارسال کرد. به عنوان مثال فرض کنید وارد صفحه فرود (Landing Page) یک سایت شده اید و این سایت از شما می خواهد که در یک فرم ایمیل خود را وارد کنید! این ایمیل برای بخش ایمیل مارکتینگ آن سایت مورد استفاده قرار می گیرد. قطعاً شما هم به چنین چیزی نیاز دارید و افزونه WPForms به شما کمک می کند تا ایمیل های دریافتی از کاربران را به صورت مستقیم در سیستم های ایمیل مارکتینگ نظیر MailChimp وارد کنید.

 1. وجود افزونه های مختلف برای افزایش امکانات فرم

این پلاگین امکانات زیادی در اختیار شما قرار می دهد اما با این وجود، پلاگین های اضافی وجود دارند که امکانات بیشتری به این فرم ساز اضافه می کنند. شما می توانید با تهیه این پلاگین ها امکانات دیگری را هم اضافه کنید که البته امکانات افزونه اصلی به اندازه کافی است! بنابراین احتمال آن که به پلاگین های جانبی نیاز پیدا کنید، کم است.

 1. امکان شخصی سازی فرم ها با استفاده از CSS

اگر قصد شخصی سازی فرم ها را داشته باشید، با استفاده از CSS و بخش تنظیمات این افزونه به راحتی می توانید آن را انجام دهید. البته برای این کار باید CSS بلد باشید و بهتر است از یک فرد کدنویس کمک بگیرید.

 1. امکان ایجاد فرم های چند ستونه در افزونه WPForms

با استفاده از این پلاگین می توانید فرم های چند ستونه ایجاد کنید تا به زیبایی ظاهری فرم هم کمک کرده باشید.

با نصب افزونه WPForms سایت خود را از یک فرم ساز قدرتمند بهره مند کنید. همچنین اگر سوالی دارید، می توانید از طریق بخش نظرات مطرح کنید تا تیم پشتیبانی شما را کمک کند. با خرید از راست چین از پشتیبانی و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0 امتیاز کلی : 0.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 0 خرید
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “افزونه فرم ساز WPForms، افزونه فرم ساز وردپرس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت محصول

۳۵۰۰۰ تومان

مزایای خرید این محصول

 • گارانتی کیفیت و اورجینال بودن محصول
 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده